RAMONS

HAKKIMIZDA

 

Ramons, 1993 yılından beri birçok dünya markasına koleksiyonlar hazırlayan ve ihraç eden Rasa Tekstil'in tecrübe ve birikiminin bir ürünü olarak doğmuş bir markadır.

Rasa Tekstil'in Avrupa ve dünya markalarına koleksiyon tasarımı ve üretim desteği vererek edindiği deneyim, Ramons'un tasarımlarında stil sahibi bir rahatlığa,kaliteye ve şıklığa dönüşmektedir.Tasarımın moda başkentlerinde yükselen trendlerini ve moda akımlarını yakından takip eden bir tasarım ekibinin hazırladığı Ramons koleksiyonu zengin renk seçeneklerini özgün dokuma stilini ve akseuarlarla kompoze etmektir.

 

3 Renk Efsanesi

Hayat renklerle dolu bir tablo gibidir. Bu tabloda her rengin bir karşılığı ve kişiliğimize bir yansıması vardır. Renklerin hayatımızdaki yerini ve iç dünyamızdaki gücünü bilen Ramons kendi kimliğini renklerle özetliyor. Logosunda yer alan üç renk Ramons erkeğinin dünyasını ve kimliğini yansıtıyor. Mavi, turuncu, yeşil...

 

Mavi:

Mavi renk Ramons erkeğinin özgür kişiliğini ifade eder ve gidebileceği geniş ufukları simgeler.

Gökyüzünün ve denizin rengi olan mavi sınırsızlığı ve uzak görüşlülüğü yansıtır. Modern hayatın kaosundan uzaklaşmak isteyen Ramons erkeğinin dinginliğini ifade eden mavi renk huzuru,sükuneti ve entellektüelliği de sembolize eder.

 

Turuncu:

Turuncu renk Ramons erkeğinin lider kişiliğini temsil eder.

Ramons erkeği neşesi ve bilgeliğiyle sosyal bir liderdir.

 

Yeşil:

Doğanın en çarpıcı rengi olan yeşil Ramons erkeğinin yaratıcılığını yansıtır.

Aynı zamanda bahar mevsiminin rengi olan yeşil Ramons erkeğinin doğaya olan duyarlılığını yansıtır,güven duygusunu ve yaratıcılığı ifade eder.